YOUTUBE ESKİ SÜRÜME NASIL DÖNÜLÜR

YOUTUBE ESKİ SÜRME NASIL GERİ DÖNÜLÜR

mert1233 mert1233 (1)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    YouTube'nun eski sürümüne geri dönmek için tarayıcı eklentileri veya siteleri kullanabilirsiniz. İşte bazı yöntemler:

    1. YouTube Redux eklentisi: Tarayıcınız için mevcut olan "YouTube Redux" eklentiyi kullanarak YouTube'un eski sürümüne geri dönebilirsiniz. Bu eklenti, YouTube web sitesini klasik bir arayüze dönüştürerek eski deneyimi geri getirir.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    10 ay önce cevaplandı