Youtube gizli kanalımı nasıl yeniden aktifleştirebilirim?

Youtube kanalımı bir süre önce gizlemiştim. Şimdi aktifleştirmek istiyorum, videolar kısmında "YouTube kanalınızda içerik var ancak devre dışı bırakılmış" şeklinde uyarı var. Tekrar nasıl aktifleştirebilirim?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, Youtube kanalınızı yeniden aktifleştirmek için;

    -Youtube üzerinden hesabınızı açtıktan sonra "Kanal Oluştur" sayfasına girin.

    Sayfayı bulmakla ilgili sıkıntı yaşıyorsanız Kanal Oluştur linkine tıklayabilirsiniz.

    -Youtube bir kaç adımla kanal ile ilgili özellikleri belirlemenizi isteyecek. Bu kısımda "bir işletme adını veya başka bir adı kullanmak için burayı tıklayın" seçeneğini değil kendi adınızı seçerek devam etmeniz gerekiyor. Aksi halde yeni bir kanal oluşturabilirsiniz.

    -Kendi adınızı seçtikten sonra otomatik olarak Youtube hesabınız aktifleştirilecek. Youtube hesabınızda bulunan videolar, yapacağınız yorum ve beğeniler tekrar herkese açık hale gelecektir.

    damlakoc damlakoc (1391)