YouTube Gizlilik Şikayeti Süreci formu ''Lütfen yeniden biçimlendirmeyi deneyin''

Merhaba arkadaşlar,

YouTube Gizlilik Şikayeti Süreci formunu dolduruyorum herşey tamam bir tek  ''Videoyu paylaşan kullanıcı adını yazın '' kısmına videoyu paylaşan hesabınn adı sallıyorum '' supervideo'' yazıyorum bire bir haliyle şu hatayı alıyorum. '' Lütfen yeniden biçimlendirmeyi deneyin ''

Yardımcı olursanız çok çok sevinirim. Allah razı olsun

heyyo heyyo (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sanırım şikayet etmek istediğiniz bir video var ve siz o videoyu YouTube üzerinden kaldırmak istiyorsunuz.

    Şikayet adımlarında ilerlediğinizde tüm boşlukları doğru ve eksiksiz olarak doğru olduğundan emin misiniz?

    Ayrıca YouTube üzerinde gizlilik şikayeti için özel açılmış şu linki de inceleyebilirsiniz.

    Gizlilik Şikayeti için tıklayın

    linki açtıktan sonra içeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz(burayada tıklanılabilir) yazısına tıklanıldığında sizi ilgili sayfaya yönlendirecek ve siz adımları takip ederek şikayette bulunabileceksiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)