YouTube Go'dan indirilen videolar sosyal medyada nasıl paylaşılır?

Youtube go ile telefona video indirdim. Bu videoları Facebook veya Instagramda paylaşmak istiyorum.

Youtube Go ile indirilen videoları Insragram ya da Facebook ta nasıl paylaşırım?

ceyda ceyda (312)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    YouTube Go videoları nereye kaydediliyor?

    YouTube Go'dan indirilen videoları yedeklemek mümkün mü?

    Yukarıdaki iki konu soruna çok güzel cevap olur. Kısaca özet geçeyim: YouTube Go, indirdiğin videoları normal bizim bildiğimiz mp4 formatında telefonun galerisine kaydetmiyor. Sadece kendi okuyabileceği bir şekilde telefona kaydediyor. Yani YouTube Go'dan indirdiğin videoları herhangi bir yerde paylaşamaz, taşıma/kopyalama gibi işlemler de yapamazsın. İndirdiğin videoları sadece YouTube Go uygulamasından izleyebilirsin.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Eğer android uygulaması olarak ekran hareketlerini -sesli- kaydebilen bir uygulama varsa (varmı bilmiyorum) onunla bildiğimiz video formatlarıyla kaydını yapabilir, daha sonrada bilinen yollarla istediğin paylaşımları yapabilirsin.

      Windows işletim sistemleri için Bandicam masaüstü uygulaması gibi.. Diyelim bu programın android muaidili yada muadillerinden biri gibi..

      Araştırmak lazım.

      Alta linkteki uygulamalara bir bak istersen. Belki oradaki uygulamalardan biri arzu edilen maksadı karşılayacaktır:

      https://play.google.com/store/search?q=bandicam

      temmuz temmuz (12505)