YouTube Go nedir, YouTube Go Türkiye de kullanma

YouTube Go nedir?

YouTube Go ile ne yapılır?

YouTube Go ülkemizde ne zaman çıkacak?

YouTube Go Türkiye'de nasıl indiririm?

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    YouTube Go nedir?

    Google yakın zamanda YouTube Go isimli uygulamasını çıkartacak.YouTube Go uygulamasının genel amacı interneti yavaş olan veya internet paketi olmayan kişilerin dışarda da video izlemesine olanak sağlayacak olan çevrimdışı indirme özelliği olacak.YouTube Go uygulaması bir videoyu istediğiniz kalite de seçerek yerel hafızaya indirecek ve daha sonra izleme imkanı verecek.Özellikle bu durum internetin yavaş olduğu, internet paketinin olmadığı veya internet kotalarının aynı video izlenmesinde tekrar bitmtmesi için kullanılabilir.Türkiye'de de özellikle adil kullanım kotasını aşan kullanıcılar için 3 mbit gibi hızlarda Full HD video izleme imkanı olmadığı için, videoyu ilk olarak indirip daha sonra izleme fırsatı yakalayabileceğiz.

    YouTube Go ne zaman çıkacak? YouTube Go Türkiye'de ne zaman çıkacak?

    YouTube Go ilk olarak Hindistan ülkesinde indirilmeye sunulacak.Bunun sebebi yavaş internet bağlantısı olmasından kullanıcıların yüksek kalite veya kesintisiz video izleyememesi durumlarının önüne geçmek.Bu şekilde kullanıcılar yavaş ta olsa arka planda videolarını indirip daha sonra izleyebilecekler.

    Türkiye'de ise çıkış tarihi henüz belli değil.Hidistan ülkesinde çıktıktan sonra yavaş yavaş diğer ülkelerde de çıkmaya başlayacaktır.

    YouTube Go Türkiye'de nasıl indiririm?

    YouTube Go Türkiye'de resmi olarak çıkmasa da Android telefonlar için .apk dosyası ile indirilebilir durumda.

    Buraya tıklayarak YouTube Go .apk dosyasına ulaşabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)