YouTube Go videolarda indirme seçeneği neden yok?

YouTube Go'da bazı videolarda indir seçeneği yok, sadece oynat var. Bunun sebebi nedir?

YouTube Go'dan nasıl video indirilir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    YouTube Go neden bazı videoları indirmiyor?

    YouTube Go'da video indirebilmeniz için, videoyu yükleyen kişinin buna izi vermesi gerekir. Yani videoyu yüklerken videoyu indirilebilir olarak ayarlaması gerekir.

    Aksi halde videoyu indiremezsiniz. "Bu videonun sahibi indirilmesine izin vermiyor" hatası alırsınız. Bunun malesef bir çözümü yoktur. Sahibi izin vermediği sürece o video indirilemez.

    omercik omercik (9418)