YouTube iOS güncellemesinden sonra ses ve görüntü sorunu

ios youtube son güncellemeden sonra tam ekran izlemek için an çevirdiğim zaman ekrannn yarısı gidiyor ve sadece ses geliyor . Normal izlemede telefonu dik tutarken bi sıkıntı yok sadece yan çevirip izlerken böyle oluyor. Diğer arkadaşlarımda güncelledi ama onlarda böyle bi sıkıntı olmadı. İos sürümümde güncel

dellow38 dellow38 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    IOS cihazlarda pek yapabileceğin bir şey yok. Sorun genel mi diye biraz bakındım ama yabancı forumlarda bir şey bulamadım.  Youtube uygulamasını kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyebilirsin. yine uygulama verilerini silmek denenebilecek bir yöntem.  Tüm bunlara rağmen sorun çözülmezse cihazı sıfırlamak denenecek bir başka yöntem.  Tabi bir de IOS cihazın modelini belirtirsen aslında iyi olur. Belki modele özgü bir sorun olabilir. Bunu da araştırırız.

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

      Telefonun modeli iphone se  silip kurmayı filan denedim bitek format atmadım belki güncellemeden kaynaklıdır diye ama sadece benden kaynaklı bi durumsa onuda denerim

      dellow38 dellow38 (1)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Güncelleme sonrası benzer problem rapor eden kimseyi görmedim son 1 aylık zaman diliminde . Telefonda belki youtube uygulamasının düzgün çalışmasını engelleyen bir başka uygulama vardır? Telefonu sıfırlamak sorun değilse denemekte fayda var. alattin 5 yıl önce