YouTube hesabım Google'da gözükmüyor

merhaba ben galaksi tab a 6 kulanıyorum bu cihazda 8 gogle hesabım var ve bir gogle hesabım çalındı ama kurtarmayı  başardım ve ben youtube videoları çekiyorum  cihazımı masaütü sitesine alıp videolarımı editliyorum cihazımın youtube uygulamasında hesab  göüküyor ama gogleden masastü sitesine giriş yaptığda hesabımı bulamıyorum ve videolarıma edit yapamıyorum ancak cihazdaki tüm hesabları göster kısmına tıklıyınca hesabım gözüküyor ama bir türlü masaüstü sitesinde bulamıyorum etiketlere yanlış yazdım

kullanici569682 kullanici569682 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Masaüstü sitesi iste dedikten sonra tarayıcının adres satırına şunu yaz: https://www.youtube.com/

    YouTube masaüstü sürümü açılır böylece. Ekranın sağ üst köşesinde "Oturum Aç" diye bir buton görürsün, ona tıkla. Seni oturum açma sayfasına yönlendirir, oradan YouTube hesabın neyse onu yazarak giriş yapabilirsin.

    omercik omercik (9418)