Youtube hesabına giriş için doğrulama kodu isteniyor.Fakat giremiyorum.

Youtube hesabına girebilmek için doğrulama kodu isteniyor.Fakat üzerime kayıtlı cep telefon numarası kapandığından dolayı bir türlü giriş yapamıyorum.Cep telefonundan youtube uygulamasına bir defa email ve şifre girdikten sonra youtube hesabına wifi ile rahat bir şekilde girebiliyorum.Bir daha da email ve şifre girmem gerekmiyor.Ama nedense bilgisayardan bir türlü youtube hesabına erişemiyorum.Sürekli doğrulama kodu istiyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim?

komando82 komando82 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonda bir defa youtube hesabına giriş yaptığında hesap bilgilerin telefonda hesaplar bölümüne eklenir. Cihazın güvenli cihazlar listesine eklenir.

    Pc'de böyle bir şey yok maalesef.  Bilgisayarda da bir defa doğrulama kodu girebilen tekrar sormaz .VPN, PROXY filan kullanıyorsan tekrar tekrar sorar bunu unutma.

    Bunu aşmanın bir yolu yok. Telefondan Youtube hesabına girip telefon numaranı değiştirmeyi deneyebilirsin. Fakat bu işlem sırasında da eski telefon numarana doğrulama kodu yollayabilir. Bir denemende fayda var.

    hakan hakan (15409)