YouTube "hesabınız özel küçük resimleri kullanmak için uygun değil" sorunu nasıl çözülür?

YouTube kanalımdaki videoma özel kapak resmi koymak istiyorum ama resim seçmek için tıklanması gereken yerde "Hesabınız özel küçük resimleri kullanmak için uygun" değil yazıyor.

Hesabınız özel küçük resimleri kullanmak için uygun değil sorununu nasıl çözerim?

sudenaz1 sudenaz1 (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    YouTube hesabınız özel küçük resimleri kullanmak için uygun değil sorunu çözümü nedir?

    YouTube kanalınızda paylaştığınız bir videoya özel kapak resmi eklerken "hesabınız özel küçük resimleri kullanmak için uygun değil" hatası alıyorsanız YouTube hesabınızda telefon numarası doğrulama yapmanız gerekiyor. Telefon numarası ekleyip doğrulattıktan sonra sorunsuz bir şekilde videolarınıza özel kapak resmi ekleyebileceksiniz.

    Bu linkte nasıl yapılacağı anlatılmış: YouTube hesabını telefonla doğrulama nasıl yapılır?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkur ederim sudenaz1 6 yıl önce