YouTube "hesabınızı doğrulayın" sorunu

Youtube'de Daha uzun videolar  > Artık 15 dakikadan uzun videolar yükleyebilirsiniz.  Hesabınızı doğrulayın. Bunun gibi daha uzun videoları yayınlamak için hesabınızı telefon numarasıyla doğrulamanız gerekir uyarısı alıyorum. Fakat telefonum yok ve bu doğrulamayı yapamıyorum. Bunun bir çözümü var mı?

Ekran görüntüleri aşağıdaki gibidir.

15Dakka özellik açık

Hesabınızı doğrulayın

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

Toplam 3 Cevap

Bildiğim kadarıyla o kısımda Telefon'dan başka hiç bir şekilde doğrulayamıyorsun sadece telefonla Verify yapabilirsin.

infinity infinity (402)
5 yıl önce cevaplandı

    İkinci attığın resimdeki sorunla mı karşılaşıyorsun? Ben ilk başta olayı çözememiştim şimdi anladım. 15 dakikalık video yükleme özelliği etkin demek, kanalında bunu yapmana mani olacak bir kusur yok demek. Yükleyebilmek için mecbur telefon doğrulaması yapman gerekiyor. Başka çaren yok.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Sahte doğrulama uygulamaları mevcut araştırırsan sahte telefon nuamarası giriyorsun internetten doğrulama mesajı geliyor siteye araştır bulursun

      umuttt umuttt (207)