YouTube Hikâye Nasıl İndirilir ?

Mobil YouTube 'ye girildiğinde kanalların eklediği hikâyeler var ; bunları indirme imkânı var mı ?

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
4 yıl önce sordu

  • @2brazzy yok yok ben soruyu sordum. bulamadım bi yol , bilen varsa yazabilirse çok iyi olur. ybaskin34 4 yıl önce
  • @2brazzy önerebileceğin bi çözüm varsa çok makbule geçer 😊😊 ybaskin34 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Şuanlık youtube için hikaye indirmek gibi bir özellik veya site bulunmuyor (youtube story download) isimli videolar sahte.

Ekran görüntüsü çekerek alabilirsin.

ek çözüm

İphone ekran kaydı ile ekran görüntüsü alabilirsin.

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce cevaplandı

  • app store'den rastgele bi video kaydetme uygulaması ile denedim fakat sesi kaydetmedi. 😊 İos cihaz için önerebileceğin sağlam kayıt programı var mı ? ybaskin34 4 yıl önce
  • @ybaskin34 telefon üzerinden bu zamana kadar hiç bişey kaydetmedim :) ama internet üzerinden kayıt etme programı önerisi veriyorlar . bl4lev 4 yıl önce
  • 😊 pc üzerinden youtube hikayelerine erişebilsem ekran kayıt falan yapacamda fakat bilgisayar üzerinden erişemedim bi türlü youtube hikâyelere. ybaskin34 4 yıl önce
  • Bu durumda ne yapmak lazım ? ybaskin34 4 yıl önce
  • @ybaskin34 bluestacks indir oradan erişebilirsin. bl4lev 4 yıl önce
  • denedim bluestack fakat youtube uygulamasında yine hikâyeler yok 😊😊 ybaskin34 4 yıl önce
  • @ybaskin34 konu güncellendi bl4lev 4 yıl önce
  • tamamdır. Çok teşekkür ederim 😊 ybaskin34 4 yıl önce