Youtube için kendi emojimi nasıl yapabilirim?

Arkadaşlar biliyorsunuzdur youtubeda yorumlarda emojiler oluyor.Bunlar çeşitli sitelerden alınıyor sanırım.Ben istediğim resmi emojiye dönüştürmek istiyorum.Bunu yapabileceğim site ya da program var mı?

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome'da emoji özelliği var.  Yorum alanında sağ tuşla tıkladığında açılan menüden emoji seçeneğini seçtiğinde emojiler listelenir.  Eğer Chrome tarayısında emojiler açık değilse şu şekilde açabilirsin:

    Google Chrome tarayıcısında emojiler nasıl aktif edilir?

    Youtube'ya da uzmanim.net fark etmez her yerde bu emojileri kullanabilirsin 😎

    Sen kendi emojilerini yapabilirsin ama kendi yaptığı emojileri Youtube, uzmanim.net gibi sitelerde kullanamazsın. Bu tür sitelerde kullanılan emojiler bir stadarda aittir. Unicode kodlama standardında her emojinin bir karşılığı vardır.  Mesela burada tüm emojiler ve Unicode karşılıkları bulunur: https://unicode.org/emoji/charts/full-emoji-list.html

    Yukarda verdiğim siteden emojileri kopyalayıp kullanabilirsin de.

    hakan hakan (15394)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @hakan kendi emojilerimi hangi programla yapabilirim? sapphire 5 yıl önce