Youtube için mikrofon önerileri

Video çekmek için mikrofon alacağim butcem 70TL bu fiyata mikrofon var midir yoksa imkansiza mi girdim :/?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

  • nerede kullanacaksın özgür? tablet mi bilgisayar mı telefon mu? altta @darkcrak ın yazdığı mikrofon tabletine olmaz mesela omercik 5 yıl önce
  • @farurhenho bilgisayar ozgurlol 5 yıl önce
  • o zaman olur omercik 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

3 tane Mikrofonlu kulaklık var ama bir tanesi buçceni biraz aşa bilir benden tavsiye paranı biriktir kaliteli al ucuzu kulağına zarar vere bilir.

1- RUSH RH7 Oyuncu Kulaklık Mikrofonlu Gaming

2- Profesyonel USB Gaming Oyuncu Kulaklığı

3- Rampage SN-RX4 Oyuncu Siyah Mikrofonlu Kulaklık

darkcrak darkcrak (5168)