Youtube Internal Server Error Hatası

Arkadaşlar yaklaşık 30 dk önce youtube a giriliyordu şimdi ise girilmiyor.

 http://hizliresim.com/DPoR2y

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Bu seninle alakalı değil. Youtube'un kendi genel problemi. Herhalde fazla sürmez düzeltirler.

Farklı DNS'ler ve VPN ilede girilemiyor (Resmini paylaştığın mesajı gösteriyor).

Edit:

AÇILDI BİLE :)

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce cevaplandı

  • çok teşekkürler sabah yanlız olduğum için canım sıkılır diye düşünüyordum toprak34 7 yıl önce
  • :) @hamburger temmuz 7 yıl önce
  • neden kaynaklanıyor bu sorun??? toprak34 7 yıl önce
  • Kesin bilinmiyor ama tahminlere göre bazı kanalların bot'lar kullanarak kendisine saldırmaları üzerine Youtube'un onlarla mücadele edilmesi sırasında ve bu sebeble olduğu düşünülüyor. Detayları şimdilik bilinmiyor. temmuz 7 yıl önce
  • teşekkürler :) toprak34 7 yıl önce