Youtube kanal ismi değiştirilmiyor

Merhaba başlıktan da söylediğim gibi google plus hesabım askıya alındı resim değiştirebiliyorum ancak ismimi değiştir diyince değişiyo sadece yorumlarda gözüküyo genel isim eski isim oluyo mesela kanal ismim xxx yorumda gözüken yeni isim örnek bbb yardımlarınızı bekliyorum

kullanici821408 kullanici821408 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    YouTube kanal ismini değiştirmenin YouTube tarafından önerilen çözüm yolu şu şekilde;

    1. YouTube'da kanalınızda oturum açın.
    2. Hesap simgenizi > ayarları  tıklayın.
    3. "Genel bakış" bölümünde, kanal adınızın yanından Google'da düzenle'yi tıklayın.
    4. Kanal adını güncelleyip Tamam'ı tıklayın.

    Genelde isim değişiklikleri anında, profil resimleri değişiklikleri geç olarak yansır.Ancak Google+ da ismini değiştirdiğiniz halde YouTube de aynı ise, ismin yansıması geç olabilir.Bu durumda beklemekten başka çareniz yok gibi görünüyor.

    ismailsarp ismailsarp (6010)