Youtube kanal ismi önerisi?

YouTube'de filmlerden kesitler paylaşacağım bir kanal kuracağım. Telif filan farkındayım merak etmeyin. Ama hala isim karar veremedim öneriniz var mı?

treajen treajen (43)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ShortMovies - ShortMoviez - InFlames - ProMovies - Treajen Movies - XhiperMovies - Mr.Movies

    ÖZELDEN BANA ATARSAN BAKARIM KANALA :)

    malgibiolan malgibiolan (307)
    6 yıl önce cevaplandı

      Www.namegenerator.biz sitesin'e gir Prefix kısmı Kanal isminin baş harfinin ne olmasını isttiyor. Boş bırakırsan bi sıkıntı olmaz. Suffix kısmı kanal isminin son kısmının ne olmasını istediğini soruyor. Buraya Movie veya Film yazarsan şöyle görünür Örnek : TreajFilm gibi örnekler çıkar

      nvidiagtx nvidiagtx (690)