YouTube kanalım kapatıldı. Gmail adresim de silinir mi?

Merhaba

YouTube kanalım telif hakkı nedeniyle kapanmıştı. Gmail'im de silinir diye korkuyorum. Silinir mi?

İtirazmi hala değerlendiriyorlar ..

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Yok Gmail adresine bir şey olmaz merak etme. YouTube hesabı, Google hesabına (Gmail hesabına) bağlı bir servistir. Google sadece YouTube hesabını kapatmış. Gmail adresini etkilemez bu.

    Eğer silinecek olsa Google seni uyarır muhtemelen. Telif ihlaline devam etmen dahilinde Gmail hesabın kapatılacağını uyarması lazım.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Silinmemesi lazım. Youtube kanalıyla gmail hesabının doğrudan bir bağlantısı yok.

      temmuz temmuz (12505)
      5 yıl önce cevaplandı

        Kardeş itiraz edecek bir şey yok belli'ki farklı kişilerin kanalların videosunu alıp yüklemişsin bence google doğru olanı yapmış ancak bazende teliflik bir şey olmamasına rağmen saçma sapan yaptırımlar uyguluyor.

        infinity infinity (402)
        5 yıl önce cevaplandı

        • @infinity bak kardeşimben yanlışla yükledigim video yuzunden kanalım gitti bana bilip bilmeden baskasinin videolarıni almis diyemezsin ozgurlol 5 yıl önce
        • kardeşim'li konuşmasan iyi olur ahlakını bozmamanı öneririm. infinity 5 yıl önce
        • Yediğin Telif'te hangi video yüzünden yediğin görünür. infinity 5 yıl önce
        • İçeriğede bağlı. @fakiradam infinity 5 yıl önce
        • @infinity sende kardeş demiştin ama ,_, ozgurlol 5 yıl önce
        • Yaşına başına bakta konuş önce bunu söyleyeyim ben kardeş dediysem senin kardeş demeni Gerektirmez(!) @fakiradam boş boş uzatıyosun.ü infinity 5 yıl önce

        Hayır silinmez gmail farklı youtube farklı ama youtube gmail'i kullanıyor hotmail'i değil sorun olmaz yani gmail'ine

        darkcrak darkcrak (5168)