YouTube kanalıma 1000 tane hesap açıp abone olabilir miyim?

youtube kanalıma abone olmak için bin tane hesap açsam olurmu yasalmı youtube engellermi

gkha gkha (11)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Teknik olarak bunu yapman için bir engel yok ama çok fantastik ve gereksiz bu. 1000 abonen var diye videoların izlenmez böyle şeylerle ilerleyemezsin.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Yaptığın şey de aslında Youtube politikalarının ihlali anlamına gelir. Teknik olarak yapabilirsin elbette. Youtube durumu fark ederse kanalını da kapatır.

      alattin alattin (16984)