YouTube kanalımda para kazanma kendiliğinden devre dışı kaldı

0

Merhaba, ben gündüz yeni kanal açtım para kazanmayıda aktif ettim, sonra pc'yi kapattım akşam açtım kanala bakayım dedim Para kazanma devre dışı kalmış, bu arada kanalda hiç video yok ve Doğrulamadım telefonumla. Onlardan olabilir mi? Nedir sorun?

ilkaybaki ilkaybaki (234)
1 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap


0

Hiç videonun olmadığı bir kanalda para kazanmanın aktif olmaması çok doğal gibi geliyor. Biraz kanalı çek çevir bakalım videolar yüklemeye başla ve tekrar para kazanmayı aktifleştirmeyi denersin.

Ek bilgi: YouTube'da para kazanabilmek için kanalın son 12 ay içinde 4 bin saat izlenmeye ve 1000 aboneye sahip olmalı. Bu kriterleri karşılamadığın sürece kanalında para kazanma aktif olmaz.

farurhenho farurhenho (9204)
1 yıl önce cevaplandı

  • @farurhenho para kazanma özelliğini açabilmek için belirli sınır var diye b iliyorum 4000 abone mi 4000 saat'mi sanki öyle bir şey vardı ya doğrumu biliyorum peki ? infinity 1 yıl önce
  • Az önce internetten araştırdım. Son 12 ay içinde toplam 4 bin saat izlenmeye, ek olarak 1000 aboneye sahip olmak gerekiyormuş. Hatırlattığın iyi oldu @infinity farurhenho 1 yıl önce

üyelik gerektirir

Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol