Youtube Kanalimda Reklam Ayarlari

Mrb Arkadaslar bundan yaklasik iki gun once youtube da bir kanal actim kanalimi Google adsense Ile iliskilendirdim videolarima reklam verdim fakat sunu fark ettim masaustu cihazlardan reklamlarim cikiyor mobil cihazlardan video goruntulendigi zaman reklamlar cikmiyor neden olabilir bu

busra07 busra07 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Mobil cihazlarda videoyu kastırmasın diye görüntülenmiyor.

    akif52 akif52 (34)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Ama bazi kanallarin videolarinda reklamlar cikiyor mobilden ? busra07 8 yıl önce
    • Bilmiyorum çoğunda görmedim uygulamasındamı gördün sen ? Ben siteden giriyorum ve hiçbir yerden görmedim.Bi ayarları kurcala.Mutlaka bulursun.Bu arada galiba Adwords hesabından yapılıyormuş. akif52 8 yıl önce

    Bunun Youtube kanalınızın ayarları ile ilgisi yok.

    Reklam verenler reklamları ayarlarken mobile uygun reklam vermemiş olabilirler. Bu reklamlarda mobilde görünmez.  Bazı kanallarda görünen mobil reklamlar sizde de görünecek diye bir kural yok.

    Gösterilen kanalın kategorisi, etiketleri, kanalın takipçi kitlesi gibi pek çok kriter o reklamın hangi kanalda veya platformda görüntülenceğini belirler.

    Yani sorun sizin kanalınızda değil. O an için mobile ve sizin kanalınız için uygun reklam olmayabilir.

    cemkara cemkara (4215)