Youtube kanalımı nasıl büyütürüm?

Saz çalıyorum ve videoları Youtube kanalıma yüklüyorum. Youtbe kanalımın takipçi sayısını nasıl arttırırım?

Takipçi sayısını arttırmak için bir yöntem var mı?

Youtube kanalım bu

ankar ankar (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    yotube eklediğiniz videolar özgün  olmalı  anahtar kelimeleri ve  başlık videoya uygun olmalı

    video url taraması yaptırın konuya gidin

    tıklanma sayısını artırmak biraz şans ve sabır işi

    sabırla beklerseniz 10 tane video yükletirseniz içinden birtanesi tutuyor

     videonuzu bu kanalarada paylaşın

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Kanalı büyütmeniz aslında biraz şans ve sabır işidir sizi hangi videonun zafere taşıyacağından emin olamazsınız videonuz özgün olmalıdır ve video başlıkları yanıltıcı olmamalıdır photoshopdan anlıyorsanız videonuza güzel küçük resim yapa bilirsiniz bu videonuza karşı ilgiyi arttıracaktır abone toplamak için gidip başka kanalların altına abone olana abone olurum yazmayın bu abonenizi arttırır ama videolarınız öne çıkmaya bilir çünkü öyle yapınca kullanıcılar abone olsada videonuzu izlemez bunun bottan farkı yoktur ve videonuza güzel videoya ait etiketler koymanızı tavsiye ederim zira ben bunları yapıyorum ve kanalım yükselişe geçiyor umarım faydalı olmuştur.

      nizi666 nizi666 (179)