YouTube kanalımı nasıl geliştirebilirim?

benim youtube kanalim var nasil gelişebilirim abonem nasıl yukselır yardım

sudenaz1 sudenaz1 (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Youtube de yükselmen biraz zaman alır ama bir kaç ufak bilgi ekliyim ;

    • Partner Şirketlerini araştırmanda fayda var (Partner Nedir Bunu Ögren)
    • Youtube Yükledigin Videoların Küçük Resmi (Saçma da Olsa Dikkat Çeken) resim yüklemen.
    • Açıklama Kısmını İyi Doldurmalısın (Çektigin Video ile ilgili yazı)
    • Video İle ilgile etiketleri (Kesinle doldurmalısın)
    • Backlinkler Eklemelisin (Ban sebebi olurmu bilmem ama çok karşılaştım)
    •  Video İçin de başka yükledigin videoları tavsiye edebilirsin.
    • Her gün Video Atmak
    • özgün içerik (@farurhenho dedigi gibi)

    Aklıma Gelenler bunlar yanlışım varsa Soyleyin Düzelteyim ..

    Partner şirketleri tavsiye etmemin sebebi o şirketle çalışan youtuberların birbirleriyle reklam yapması öyle bi olay vardı yanlış degilsem...

    edit :D

    krsn krsn (233)
    6 yıl önce cevaplandı

      Sudenaz öncelikle uzmanim.net'e hoş geldin :)

      YouTube kanalını geliştirmede en önemli faktör özgün içerik. Yani diğer YouTube kanallarına bakıp onların yaptığı videoların aynısını yapma, kendin çok daha farklı, eğlenceleri şeyler düşün ve onlarla ilgili videolar çekebilirsin. Mesela test çözerken bir yandan videoya çekebilirsin. Hem çöz, hem de nasıl yapılacağını anlatabilirsin. Bu benim sana çok küçük bir tavsiyemdi.

      Onun dışında aklına ne takılıyorsa sormaktan hiç çekinme. Uzmanim.net'te herkes sana yardımcı olacaktır.

      omercik omercik (9418)