YouTube kanalındaki video sayısını nasıl öğrenebilirim? -2017

Birkaç ay önce bir videoya tıklayıp kanal ismi üzerine fare imleci getirdiğimde kanalda kaç video olduğu yazıyordu. Şimdi neden olmuyor?

misty misty (556)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bunu şu şekilde yapabilirsiniz.Arama bölümüne kanal ismini yazın.Arama filtresi olarakta Kanal ı seçin.Bu sayede sadece Kanal isimleri listelenecek.Arama sonuçlarında Kanal isimlerinin altında kaç video olduğu bilgisi bulunabiliyor.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • fark etmemişim. teşekkürler. misty 7 yıl önce

    @ismailsarp arkadaşın cevabına ilave olarak video altında kullanıcı adına tıklatın  videolar tıklatın kaçtane video oldğunu öğrenirsiniz

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • videoların sayısı nerede yazıyor? misty 7 yıl önce