Youtube kapanacak mı? Youtube 1 Ocak ta kapanacak mı?

Neden kapanacak

Kapanınca ne yapacağiz :/

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Öyle bir şey yok daha henüz hiçbir şey net değil. YouTube tamamen kapanmaz kolay kolay

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    Benim düşüncelerim

    Youtube kapanır'sa dünya çöküşe geçebilir youtuber'ler işsiz kala bilir yani her şey karman çorman olur hatırla bi ara Türkiye'de youtube yasaklanmış'tı hiç kimse bir şey izleyemiyor izlesene den izliyorlar'dı kısacası kapatmaz'lar youtube'yi benden demesi

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @ozgurlol bir yorumu çözüldü olarak yani tik işareti koyar mısın başkaları'da yararlansın bu konudan darkcrak 5 yıl önce
    • @darkcrak her konuyu çözüldü olarak işaretlemesi şart değil. Bunu bu kadar takma kafana :) omercik 5 yıl önce

    Youtube kapanmaz/kapanamaz  adamların geliri zaten youtube youtube öyle kolay kolay kapanmaz pek uzun lafa girmek istemiyorum sonuçta ipin ucunda para var ve adamlar para kaynaklarını neden kapatsın değil mi ?

    infinity infinity (402)
    5 yıl önce cevaplandı

      Bence youtube kapanmaz ama belli olmaz.

      ilkaybaki ilkaybaki (236)