Youtube kapanan hesap telif hakkını çekebilir mi?

Merhaba

Ben 3videodan marka hesaptan telif yedim bu asil hesabı da etkiledi!

Ama telifi gönderen kişinin de kanalı kapandı nasıl telifi geri çeker?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mail adresine telif yediğine dair bir mesaj gelmiştir. O mesajda itiraz etmek için ne yapman gerektiği yazar.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @farurheno telif atanın çekmesi lazım yoksa kanalı alaamazsınız diyor ozgurlol 5 yıl önce
    • Tamam işte telif atan markayı internetten araştır, iletişim bilgilerini falan bulabilirsen iletişime geçersin. Ama telifin geri çekileceğini sanmıyorum. Telifini geri çekecek olan adam zaten o telifi hiç atmaz. Markayı bulsan bile pek umut bağlama bana sorarsan. @fakiradam omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho telif atan marka değil ! çalınan gmail hesabı bana telif atmisti sonra onun kanalına da telifler bastı o da kapandı :( kanalim 4kydi abi :( ozgurlol 5 yıl önce
    • Sen bi çıkmaza girmişsin o zaman. Telif yiyen: sen, ama telif atan: kim? bu belli değil. Yapılacak bir şey olduğunu sanmıyorum bu durumda. Birdaha video paylaşırken daha dikkatli olursun artık. @fakiradam omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho telif atano biliyorum hatta onunla konusuyoruz ama çalan kisinin elinde gmail onu alabilirse kanalım açılır kesin öf abi :( ozgurlol 5 yıl önce
    • Hmm şimdi anladım.. Yine çıkmazda sayılıyorsun. Üzgünüm yapacak bir şey yok. :( @fakiradam omercik 5 yıl önce