Youtube katıl butonu nedir ne işe yarar?

Youtube katıl butonu nedir?

Youtube katıl butonu ne işe yarar?

Youtube katıl butonu nerede?

Youtube paralımı oldu?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Youtube son zamanlarda yeni bir katıl özelliği ekledi nedir bu katıl özelliği hep beraber öğrenelim

    Youtube katıl butonu nedir ne işe yarar?

    Youtubede içerik üreten kanallar için katıl özelliğini devreye soktu bu özellik sayesinde içerik üreticilere bağış yapabileceksiniz twich'te olduğu gibi youtube'de paralı abonelik dönemine girmiş bulunmakta kolay şekilde bağış desteği alabilecek içerik kanalları

    Paralı abonelik derken bağış yapmak isteyen kişiler için geçerli

    Youtube katıl butonu nerede?

    Abone ol butonu hemen yanında Katıl yazısını göreceksiniz orada bulunmakta

    Katıl özelliğinin ne gibi ayrıcalıkları var?

    Canlı sohbetlerde özel emojiler kullanabilirsiniz ayrıca yorumlarda özel rozetler kullanabilirsiniz (twich sitesindeki gibi)

    ₺ fiyatını kanal sahibi belirlemektedir

    Youtube paralımı oldu?

    ve youtube paralı olacak yalanlarına inanmayın isteyen bagış verebilir (isteğe göre)

    bl4lev bl4lev (790)