YouTube kısıtlı mod kapatılmama sorunu

YouTube'un Android uygulamasında kısıtlı mod etkin ve kapatamıyorum.

Ekran görüntüsü: https://i.hizliresim.com/BybbPM.png

Aynı zamanda Chrome tarayıcısından YouTube'a girince kısıtlı modu kapatıyorum fakat çıkıp tekrar girince yeniden etkinleşiyor.

Sıfırlıyorum ve silip yüklüyorum fakat işe yaramıyorum. Nasıl çözebilirim?

0138adana 0138adana (54)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sanırım okulun dağıtmış olduğu tabletten girmeye çalışıyorsun fakat ne yazık ki okulun dağıttığı tabletlerde birçok şey kullanılamıyor.

    yumuklusucurta yumuklusucurta (89)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @yumuklusucurta sendede varkı biliyorsun. Önce giriyordu şimdi yok 0138adana 6 yıl önce
    • @0138adana Evet bende de var.Ben hiç Youtube'a girmeyi denemedim fakat google play store'dan indirdiğim oyunlar vs sürekli devredışı bırakılıyordu.Bildiğim kadarıyla kısıtlı modu açmanızın root atmak dışında bir yolu yok.Root attığınızda ise disiplin cezası vs alabilirsiniz. yumuklusucurta 6 yıl önce
    • Cihaz Rootlu @yumuklusucurta 0138adana 6 yıl önce

    Youtube Kısıtlı Modu kaldırmak için İnternet Sağlayıcınızın (firmanızın) Sitesine girip profil veya ayarlar kısmından

    Güvenli İnternet Profilleri > Güvenli İnternet İstemiyorum seçeneğini seçip kaydet diyeceksiniz..bu şekilde çözülüyor.

    raveneus raveneus (1)