Youtube like sayısı görünmüyor, ne yapmalıyım?

Youtube'a bir video paylaştım 10 kişi like attı ancak 2 like gözüküyor hep 10 kişinin like attığı gözükmüyor. Beğeniler hep 2, nasıl çözebilirim?

hakandemir hakandemir (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu çözülebilecek bir sorun değil. Youtube verileri videoya bazen geç yansıyabiliyor. Bunun sebebi Youtube'nin arkaplanda çalıştırdığı bazı doğrulama algoritmaları ve sunucu yapısı.

    Biraz beklemende fayda var. Eğer herhangi bir bot işlemi söz konusu değilse beğeni sayıların ve izlenme değerin videona yansıyacaktır. Bu bazen vakit alır.

    alattin alattin (16984)