Youtube mobil uygulamasında 4k video izleyememe

yönetici kardeşim öncelikle merhaba, başlığımda belirttiğim gibi youtube mobil uygulamasında 4k video seyredemiyorum anca 1440p video seyredebiliyorum, bunun çözümü nedir. Galaxy s8 telefonu kullanmaktayım, yardımın için şimdiden teşekkür ederim.

yakupdemiral yakupdemiral (1)
6 yıl önce sordu

  • "Yönetici kardeşim" ifadeli veya hitap şekilli mesaj yazılmaz. Zira açılan konular genele yönelik yardım talepli veya soru şeklindedir ve öyle olmalıdır. Kim konu hakkında bilgi sahibi ve müsait ise o yardım için cevap yazar. Bundan sonra buna dikkat edersin. temmuz 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Ekran kartın desteklemiyor zannediyorum. Bu halde yapacak birşeyin yok maalesef.

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

  • hayır kardeşim, telefondan izliyemiyorum. yakupdemiral 6 yıl önce
  • Mobil ve Galaxy S8 ifadeleri -sonradan eklenmediyse- dikkatimden kaçmış olmalı. Bu halde bilemiyorum nedendir @yakupdemiral temmuz 6 yıl önce

Telefonunuz 1440p (2K) ekrana sahip, dolayısıyla 4K çözünürlüklü video izlemeniz bir bakıma anlamsız olacak.Ayrıca YouTube de muhtemelen ekran çözünürlüğünüz 4K olmadığından size 4K seçeneğini göstermiyor.Bu yüzden buna bir çözüm bulamayacaksınızdır.

ismailsarp ismailsarp (6010)