Youtube önerilen videolar gözükmüyor - 10 Nisan 2020

Youtube'a girdiğimde video izlerken köşede görünen önerilen videolar görünmüyor. Burası bomboş. Sadece beyaz ekran var. youtube önerilen videolar görünmüyor sorununu nasıl çözerim?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şuanda (10 Nisan 2020) Youtube teknik bir sorun yaşıyor ve önerilen videoalar görünmüyor. Daha önceki zamanlarda da ara ara önerilen videoların görünmediği olmuştu. Youtube bunu en kısa sürede çözecektir.  Bazen önerilen videoların düzeltilmesi 1 günü buluyor.

    Bilgisayar yada telefonda herhangi bir işlem yapmayın önerilen videolar görünmüyorsa bilinki Youtube'de teknik bir sorun var. Sorun bilgisayarınızda ya da telefonunuzda değil.  Youtube önerilen videolar gözükmüyor sorunu kendiliğinden çözülecektir. Şuanda dünya genelinde böyle bir sorun mevcut.

    alattin alattin (16999)