Youtube oturum açamama sorunu ?

Merhabalar Ben Youtube'da oturum açmak istiyorum 30 dk bekletiyor ve açılamıyor. Oturum resimde de görüldüğü gibi açılamıyor.

Firefox kullanıyorum, Youtube'de oturum açmak istediğimde, adres satırında gri bir üçgen içinde ünlem görünüyor ve Firefox üst bölümünde "Bağlanıyor.." yazıyor fakat Youtube'a girmiyor

Youtube oturum açma sorunu

feritarslan feritarslan (303)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Firefox adres satırındaki gri üçgen içindeki ünlem sembolünün anlamı karışık içerik yüklendi demektir. Yani bazı veriler SSL üzerinden şifrelenerek bazıları şifresiz yüklendi anlamındadır.

    Benim ilk aklıma gelen bağlantı sorunu yaşıyor olabileceğiniz

    • Kablosuz bağlanıyorsanız sinyan seviyesini kontrol edin.
    • DNS sunucu olarak TTnet DNS'i kullanmayın 195.46.39.39 ve 195.46.39.40 deneyin.
    • Aynı sorunu Chrome ile yaşıyor musunuz kontrol edin?
    • Firefox güncel değilse Firefox'u güncelleyin.

    Aklıma gelenler bunlar. Denedtikten sonra sonucu yazarsınız.

    hakan hakan (15409)
    9 yıl önce cevaplandı

      helal olsun kardeşim ben yerel bağlantı kullanıyorum ve senin vermiş olduğun DNS leri kullandım sorunum çözüldü teşekkürler.

      feritarslan feritarslan (303)