Youtube oynatma listeleri toplu şekilde ve tek seferde video halinde nasıl indirilebilir?

Bir youtube kanalında oynatma listesini toplu olarak tek seferde video halinde indirmek istiyorum. Bazı programlar buldum fakat hem ücretli hem de güvenirliği tartışılır. Hatta bundan dolayı PC ye virüs falan girdi vs. Konu ile alakalı yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

ankarali ankarali (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ankarali desene tek seferde YouTube de ne kadar video varsa indirmek istiyorum

    bilgelik bilgelik (1)