YouTube oynatma listesindeki videoların toplam süresini nasıl öğrenebilirim?

10-20 video olsa kendim toplarım da +100 video var. Yuvarlama hesap olmamalı,hepsini izlemek için kaç gün harcamam gerekecek kesin bir plan yapmalıyım. Siz toplayın demiyorum :) bir eklenti vb. bir şey varsa bilgilendirir misiniz? Teşekkürler.

misty misty (556)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bunu görmenizi sağlayacak bir blogspot ile karşılaştım.Buradaki linke tıklayın ve açılan ekrandaki boşluk kısmına YouTube de playlist URL sini girin.Submit dediğinizde videoların toplam süresi yazacaktır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • İşte tam aradığım site! Çok teşekkür ederim. misty 7 yıl önce
    • Rica ederim :) @misty ismailsarp 7 yıl önce