Telefondan YouTube kanal fotoğrafı nasıl yaparım?

Merhaba

60aboneli kanalım var büyütmeyi düşünüyorum,ancak profil resmini kendi adımı koymak istiyorum ama nasıl olcak bilemıyorum hangi font uygun olur  vb aklımda sorular var

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonda her ne kadar resim düzenleme uygulamaları olsa da, profesyonel işler yapamazsın. Amacın sadece bi resim olsun, benim isim yazsın diyorsan güzel uygulamalar var ama bunları senin karıştırıp öğrenmen lazım. Ben indirme linklerini aşağıya bırakıyorum. Kafanda nasıl bir şey olduğunu bilmediğim için "şunu şunu yap" diyemem, ki bu mantıksız zaten.

    Photo Editor: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iudesk.android.photo.editor&hl=en_US

    PicsArt: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.picsart.studio

    Özellikle PicsArt çok güzel. Ben ona Android'in Photoshop'u diyorum. YouTube'da dersleri var.

    Ama benim sana tavsiyem şu: Eğer bilgisayarın varsa Illustrator ve Photoshop öğrenmeye çalış. Öyle usta olmana gerek yok. Mesela YouTube'da "Photoshop tutorials" yazdığın zaman kısa dersler çıkar. Onları izleyip yaptıklarını aynen yaparak kendini geliştirmeye çalış. Telefonda yapabileceklerin sınırlı, bir yere kadar...

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho abi önerebilceğin font var mı :D ozgurlol 5 yıl önce
    • @fakiradam Ben Montserrat'ı kullanıyorum, çok hoş duruyor. Mobilde var mı bilemiyorum ancak bilgisayarın varsa indir ve kullan :) toprak34 5 yıl önce
    • @toprak34 pcim lisede olucak mobilde geçincem önerın ıcıin saol ozgurlol 5 yıl önce
    • Myriad Pro da çok şık. Daha orta okuldasın demek. Kesin bir yerden başla Photoshop işlerine.. @fakiradam omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho tamam :) ozgurlol 5 yıl önce