Youtube profil resmi nasıl büyütülür?

Herhangi bir kişinin Youtube profil resmini nasıl büyütürüm?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Youtube profil resmi nasıl büyütülür?

    Youtube de herhangi bir kişinin profil resmini büyütmek mümkündür. Youtube normalde profil fotoğraflarını 80x80 boyutunda ekrana getirir.

    Fakat aslında profil fotoğrafı çok daha büyüktür.  Youtube'de profil fotoğrafını büyütmek için şunu yapabilirsiniz:

    1. Profil fotoğrafını büyütmek istediğiniz kişinin profiline gidin.
    2. Profil resmini sağ tuşla tıklayın.
    3. Resmi yeni sekmede aç seçeneğini tıklayın.
    4. Resim karşınıza 288x288 boyutunda daha büyük şekilde açılacaktır.

    murat murat (12492)