YouTube profilimdeki mix şarkı listesini kaldıramıyorum

YouTube profilime Mix şarkı  listeleri eklemiştim. Kitaplıktan kaldır dememe rağmen hâlâ profilde gözüküyor çözemedim.

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kitaplığa girdiğinde, orada kaldırmak istediğin listeye tıklayınca, onun ayarlarıyla ilgili bir sayfa gelir. O sayfada mavi ile işaretli, listeye ekli olduğunu gösteren yere tıklayınca kaldırmış olursun. Bunu yaptıktan sonra uygulamayı kapatıp açınca halen orada mı görünüyor? Eğer öyleyse, hesabına bilgisayardan ulaştığında da oynatma listesi halen kitaplığında ekli olarak duruyor mu?

    doomsoldier doomsoldier (26)