YouTube "Robot" uyarısı

Merhaba;

Youtube'da bir arama yaptım ancak bu uyarı çıktı.

https://i.hizliresim.com/7y8drl.png

Bu neden olmuş olabilir?
(çıkan ekranda "bu neden oldu?" linkine görmediğim için tıklayamadım. fotoğrafı düzenlerken farkettim.)

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bazan oluyor webde böyle trafik vakaları. Genellikle geçici olaylardır bunlar ve çok önemlide değil. Zaten hiç gimemişsin (gerçi girseydinde büyük ihtimalle herhangi bir problem olmazdı), geldi geçti yani, fazla kafaya takmamak lazım.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Adı üstüne robot. Robot bir tuhaflık sezmiş olmalı ki bu bildiriyi size çıkarttı. Genelde bu durumlar VPN ya da Proxy kullanımlarında ortaya çıkıyor.

      ismailsarp ismailsarp (6010)