YouTube şarkıyı tekrar oynatma nasıl yapılır?

YouTube'de müzik dinliyorum ama müzik bitince başka bir şey açıyor ne yapmam gerekiyor

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    YouTube'da dinlediğiniz müziği, videoyu tekrar oynatmak istiyorsanız bunun çok kolay bir kısayolu elbette var.

    YouTube'da videoyu tekrar oynatma

    1. Dinlediğiniz müzik veya videonun üzerine gelin, sağ tuşa tıklayın.
    2. Sonra bir menü karşınıza gelecek, menüden Döngü'yü bulun ve 1 kere tıklayın.

    Zaten tıkladığınız zaman sağ tarafında tik işareti olacaktır. Bu şekilde YouTube'da o video bittiği zaman sürekli tekrar oynatılır.

    youtube döngü

    darkcrak darkcrak (5168)