Youtube Sayfa Donma Sorunu

Arkadaşlar Benim Bir Youtube Kanalım Var Ve Hergün Giriyorum Ve Şuna Dikkat Ettim Youtube'da Normal Gezinirken Hiçbir Sıkıntı Çıkmıyor Videoları Rahat Rahat İzliyorum Kanalımın İstatistiklerine Bakıyorum Falan Lakin Kanalım Videolarım Yorum Kısmına Girince Acayip Donuyor Ama Yorumlara Videodan Girmiyorum Kanalın Topluluğa Giriyorum Ordan Yorumlar Diyorum Ve Orda Fena Donma Yapıyor Sadece Orda Olmasa Neyse Ama Bu Donma Sadece O Kısımda Oluyor Yorumlar Upload Ediliyor Ama Donuyor Kalıyor 5 Dakka Sonra Falan Açılıyor Donma Sayfadada Hiçbir Yere Tıklayamıyorum Bunun Çözümünü Bilen Varmı

Tarayıcım Google Chrome Ve Sıfırladım Gene Aynı Sorun Devam Ediyor

nizi666 nizi666 (179)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarının bakıma ihtiyacı olabilir. Genel bir bakım yapar ve birde öyle denersin:

    Windows ve/veya genel olarak PC problemlerinde ilk ve öncelikli çözüm arayışları neler olmalıdır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)