Youtube sertifika hatası - Certificate error

Windows XP işletim sistemin de Sadece youtube açılmıyor, certificate error hatası veriyor, explorer, chrome denendi ama sonuç aynı.. saat ayarları normal.

Çözüm önerisi olan varsa sevinirim.

cyberturk cyberturk (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    C:/Windows/System32/drivers/etc açın içinde host dosyası olacaktır not defteri ile açın bakın youtube sitesi yazısı varmı varsa tüm youtube yazan yerleri silin alt + f4 yapın degişiklikleri kaydedin

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    9 yıl önce cevaplandı

      Şu linkler Youtube SSL hatası için size yardımcı olacaktır:

      Twitter SSL hatası

      SSL bağlantısı hatası

      Windows XP Youtube SSL hatası için yapılması gerekenler yukarıdaki linklerde mevcut.

      alattin alattin (16999)