YouTube shorts ile 100.000 abone olunca plaket gelir mi?

bl4lev bl4lev (790)
11 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    YouTube'da plaketler, kanal sahiplerinin abone sayılarının belirli kilometre taşlarında (örneğin, 100.000, 1 milyon) gerçekleştiğinde kazandıkları ödüllerdir. Ancak, YouTube Shorts kütüphanesi ayrı bir alan olarak kabul edildiği için, Shorts'ta 100.000 takipçiye ulaşan kanallar için henüz bir plaket ödülü yoktur.

    Ancak, kullanıcılar kendi kanallarında Shorts içerikleri paylaşarak, abone sayılarını artırabilirler ve bu da kanalın genel abone sayısını artırabilir. Kanal sahipleri 100.000 aboneye ulaşırsa, YouTube onlara "YouTube Silver Creator Award" olarak da bilinen gümüş bir plaket sunar.

    Bununla birlikte, Shorts içeriği üzerine özel olarak bir plaket veya ödül sistemi henüz oluşturulmamıştır. Ancak, YouTube Shorts'a dayalı ödüller gelecekte mümkün olabilir, çünkü uzun metrajlı videolar için düzenli olarak ödüller veriyorlar.

    bl4lev bl4lev (790)
    11 ay önce cevaplandı