Youtube Silinen Geçmişi Nasıl Geri Getirebilirim?

Herkese merhaba. Yardıma ihtiyacım var, youtube'da izlediğim videoları tekrar izlemek için veya vaktim olmadığında rastgele bulduğum videoları daha sonra tekrar izlemek için geçmişi silmem. Fakat bir arkadaşım telefonumdaki youtube geçmişinin tamamını sildi. Ve geçmişte kaydettiğim birçok video da gitti. Acaba youtube geçmişimi geri nasıl getirebilirim yardımınıza ihtiyacım var. Youtube'da gmail hesabım kayıtlı. Yani bunun geri getirmede bir yararı olur mu acaba. Telefondan veya bilgisayardan önerilerinizi uygulamaya açığım. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

warathron warathron (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Arkadaşın tam olarak nasıl bi silme işlemi yaptı bunu bilmiyorum ama yine de olası ihtimalleri söyliyim.

    Google hesabın YouTube uygulamasında açıksa ve "geçmiş" özelliği de aktifse, arama ve izleme geçmişin aynı zamanda Google hesabına da kaydolur. Bunu https://myactivity.google.com/myactivity linkine tıklayıp görebilirsin. Eğer orada YouTube'daki arama geçmişlerin falan duruyorsa demek ki arkadaşın hesaptan silmemiştir.

    Ama eğer orada YouTube'la alakalı hiçbir şey göremiyorsan arkadaşın bir şekilde geçmişi Google hesabından silmiştir. Geçmişi geri getiremezsin. Ne olursa olsun böyle bir şey mümkün değildir.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Grup/Öğe görünümü kısmında youtube ile ilgili aşağılara indikçe birkaç şey çıkıyor. Yani bu şekilde yazıyor - Youtube 2 kez - gibi sayı belirtiyor. Fakat ayrıntılara girdiğimde sadece şu şekilde bir yazı geliyor - Kullanıldı: Youtube - acaba doğru yere mi bakıyorum bu verdiğiniz siteyi ilk kez kullanıyorum. Ve bu gördüklerim eğer silinen geçmiş ise nasıl geri yükleyebilirim. Acaba yardımcı olabilir misiniz? warathron 5 yıl önce
    • O gördüğün şey telefonunda Youtube uygulamasını açma zamanı. Eğer geçmiş olsaydı şöyle görünürdü. Atıyorum sen youtube'da "sagopa kajmer" kelimesini arattın, o sayfada tıpkı "youtube 2 kez" sayısı gibi aradığın kelime yazardı. Sende ona benzer şeyler görünmüyor mu? @warathron omercik 5 yıl önce
    • Sadece Youtube 2 kez gibi yazılar görüyorum. Hatta denemek için youtube'den rastgele bir videoya tıkladım daha sonra sayfayı yenileyince dediğiniz gibi video geldi fakat youtube geçmişinden sildiğimde dediğiniz sitede de silindi. Anlaşılan youtube'den sildiğimizde orda da siliniyor. Başka yolu yok mu yani warathron 5 yıl önce
    • Evet dediğin gibi. YouTube geçmişinden silince otomatikmen hesaptan da silinmiş. Bu durumda üzgünüm başka bir yolu yok. @warathron omercik 5 yıl önce
    • Tamam o zaman yapacak bir şey yok. Teşekkürler. warathron 5 yıl önce

    Youtube izleme geçmişi, youtube sunucularında saklanır. Eğer youtube izleme geçmişini silerseniz bunlar sunucudan silinir ve geri almak mümkün değildir.

    Silinen bir dosyayı, resmi geri getirmek mümkün. Çünkü bu veriler lokalde saklanır yani bilgisayarınızın içinde.

    Ama izleme geçmişi dediğim gibi uzak bir sunucunun veritabanında saklanır ve silindiğinde artık geri getirmek mümkün değildir.

    alattin alattin (16984)