YOUTUBE SİYAH EKRAN SORUNU

Selamun Aleyküm,Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi youtube da herhangi bir videoyu tıkladığımda ilk başta üstte kimlik hatası yazıyor sonra siyah ekran geliyor ses var görüntü yok nasıl düzeltebilirim.

ahakan ahakan (100)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer adblock yani reklam engelleyici program kullanıyor isen bunu kapatıpda video izlemeyi dene

    Çözüm:

    Eğer ekran kartın güncel değil ise güncellemeyi deneye bilirsin güncelse de silip tekrar yükleye bilirsin ekran kartını.

    NVIDIA ekran kartı güncelleme - En Kolay Yöntem 2019

    AMD ekran kartı güncelleme nasıl yapılır?

    darkcrak darkcrak (5170)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Yok adblock kullanmıyorum. ahakan 4 yıl önce
    • :/ ekran kartın güncel mi? @ahakan darkcrak 4 yıl önce
    • Güncel değilmiş güncelledim düzeldi teşekkürler. ahakan 4 yıl önce
    • @ahakan çözüm olarak yazıyım sen de çözüldü işaretlersin darkcrak 4 yıl önce
    • Yazdım çözümünü :) @ahakan darkcrak 4 yıl önce
    • peki :) ahakan 4 yıl önce
    • Teşekkürler :) Başkaları da yararlanacak çözümden :) @ahakan darkcrak 4 yıl önce