Youtube Story'de ki videoları nasıl indirebilirim?

Youtube Story'de ki videoları indirmek istiyorum, nasıl indirebilirim?

refiks refiks (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1-) Beğendiğiniz Story'e gelip altındaki " Paylaş " butonuna bastıktan sonra " Bağlantıyı kopyala " seçeneğine basın.

    2-) " https://tr.savefrom.net " adresine gidin, kopyaladığınız linki boş kutu içerisine yapıştırın ve yandaki " İndir " butonuna basın.

    3-) Sonrasında, aşağıda yeşil kutu içerisinde video formatını ve kaliteyi seçebiliyorsunuz.

    4-) İndir'e basarak indirebilirsiniz.

    refiks refiks (1)