Youtube sunucu ile ilgili bir sorun oluştu [429] hatası - 26 Nisan 2021

youtube uygulamasına girmek istediğimde telefonda Youtube sunucu ile ilgili bir sorun oluştu [429] hatası alıyorum.

Bilgisayardan youtube.com'a girmek istediğimde sayfalar tam yüklenmiyor. Sadece soldaki menü geliyor sorun ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Youtube sunucu ile ilgili bir sorun oluştu [429] youtube sunucu hatasıdır. Anlamı Youtube sunucuları hizmet veremiyor, çöktü demektir. Sorun sizde değil.

    Sorunun çözümü için beklemeniz gerekiyor.

    Youtube sunucuları zaman zaman yoğunluktan çökebiliyor ve hizmet veremez duruma geliyor. Şuanda 26 Nisan 2021 tarihinde de Youtube sunucu ile ilgili bir sorun oluştu [429] hatası vermekte. Çözüm için biraz beklemek gerekir.

    alattin alattin (16984)