Youtube Telif Hakkı içeriyor mu?

Her hangi bir video nun telif hakkı içerip içermediğini nasıl anlayabilirim?

akif52 akif52 (34)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    youtubede genellikle TElif Yemenin Sebepleri Müziklerdir.

    Telif Hakkı İçerip İçermediğine Bildiğim Kadarıyla Bakılamaz.
    Örneğin Müzik Yükledin O Müziğin Sahibi Seni Şikayet Ederse Telif Hakkı Olur

    • Telif Hak yediysen Kaldırırsın veya Geri Bildirim Gönderirsin
    • Bazen Telif Hakkı Mahkemeye Kadar Gider.

    Ben youtubeye Müzikli Oyun Videosu atmıştım aradan 1 gün geçti müziğin sahibi Beni Şikayet Etmiş

    Anlayışınız İçin Teşekkür ederim...

    huseyinking huseyinking (-50)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bunun anlaşılabilir olması gerekiyor. Çünkü ''Youtube her türlü kaldırır, ben yükleyeyim youtube telif hakkından uyarı versin'' bu şekilde gidilirse kanal kapanmaya kadar bile gidebiliyor. akif52 7 yıl önce