YouTube telif hakkı ihlalinden dolayı kapanan kanalımı nasıl geri açarım?

Merhaba,

YouTube hesabım telif hakkı yedi. Hesabımı geri almak için telif okul sorularını geçmem gerekiyor. Nedense hiç bir türlü soruları geçemiyor.

1. Soru: Bir YouTube videosuna karşı telif hakkı ihlali iddiasıyla bilinçli olarak bir yanlış bildirimde bulunursam (eğlenmek veya sorun çıkarmak için), ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu tutulabilirim.

A) Doğru

B) Yanlış

---

Telif hakkı ihlali şunlarla sonuçlanabilir:

A) Maddi zararlar (Para cezalları)

B) Yasal işlemlerle ücretler

C) YouTube hesabınızı feshedilebilir.

D) Yukardakilerin hepsi.

Aşağıdaki öğeler, telif hakkı tarafından KORUNMAZ:

A) Videolar

B) Kişiler

C) Fotoğraflar

D) Müzik eserler.

YouTube'un karşı bildirim sürecini kötüye kullanırsanız:

A) YouTube hesabınıza feshedilebilir.

B) Mahkemeye verilebilir.

C) Hem A) hem B)

---

Lütfen soruları cevap verin.

ilkaybakibayram ilkaybakibayram (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Telif hakkı yediyseniz geri açılacağını zannetmiyorum. Küçük çaplı bir YouTube kanalım vardı, ben de yemiştim. Ama o kadar itiraz etmeme rağmen kabul etmediler.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • O zaman yeni kanal açmam gerek. ilkaybakibayram 6 yıl önce
    • Bence öyle yapın. Hiç uğraştığınıza değmez. Onlar kanalı size geri vermeyecekler belli, sorular da bahanesi işte. Amaç belli burda. @ilkaybakibayram omercik 6 yıl önce

    bir partner şirketiyle çalışmış olsaydınız bunların hepsini onlar düşünürdü..

    krsn krsn (233)
    6 yıl önce cevaplandı

    1-A
    2-D
    3-B
    4-C

    Şeklinde cevaplarsan bu formu geçecektir diye düşünüyorum. Youtube ile ilgili fazla bilgim yok ama sana telif hakkı ile ilgili bir şeyler öğretmek ister gibi bir form getirmiş karşına.

    hakan hakan (15424)