YouTube telif hakkı ihlalinden nasıl kurtulabilirim?

Youtube'a girdim, bir baktım telif yemişim. Telif okulu yazısı falan geldi, doğru yaptım geçtim. Fakat video silindi, tamam silinsin de kanalımda 1 uyarı var. O videoyu komple silsem o uyarı kalkar mı? Ben hiç bir videomda para kazanma aktifde etmedim..

baxud baxud (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Artık bir defa ihtar almışsın. Devamı halinde kanalın kalıcı olarak kapatılabilir bile. Uyarıyı kanaldan temizlemenin bir yolu yok

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Kaç uyarı hakkım var? baxud 5 yıl önce
    • Onu bilmiyorum maalesef bazen uyarılmaksızın da kanalın kapatılabilir. Sen yine de telif hakkı ihlali yapmamaya çalış. Videolarda kullandığın müzikler çok önemli. Telifsiz müzikler kullanmanda fayda vardır. @baxud omercik 5 yıl önce
    • Para kazanma aktif değil. Tek kuruş almıyorum. baxud 5 yıl önce
    • Kanalına telif ihlali yaptırımı uygulanması için para kazanmanın aktif olmasına gerek yok. Telif kuralları bütün kullanıcılar için geçerli. @baxud omercik 5 yıl önce