Youtube "topluluk kuralları ihlali" aldım.(ihtar 1)

Merhaba ,

Mobilden canlı yayın açtım videoyu kaldirmati unuttum her canli yayin yaptigimda videoyu kaldiririm ama bunu unuttum 1 saat sonra falan mailime ihtar bildirimi geldi , geri alinir mi?

İTİRAZ YOLLADİM ::::''

Eski kanalim kapatildi bununda kapanmasini istemiyorum..

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Videonda telifli müzik kullanıyorsan olabilir ama kullanmıyorsan itiraz et, aynısı banada oldu ben salak gibi sildim videoyu, itiraz etmedim. Ve kanal abonemde 417 di.

    ilkaybaki ilkaybaki (236)
    5 yıl önce cevaplandı

      Youtubenin kurallarına uymassan sana bu uyarıyı verir sana durduk yere bu uyarıyı vermezler sana bir kaç örnek veriyim.

      1. Başkasının müziğini kullanırsan
      2. Başkasının resmi veya videosunu yayınlamak.
      3. Mesela x kanalı var ve bu kanalda sadece komedi videoları var sende bununla ilgili gülmeme çalıncı çekiyon ama x kanalının videosunu izleyerek ve youtube milyonlarca videodan bu video'yu bulup sana uyarı mesajı yolluyor.

      Umarım anlaşılır olmuştur?

      darkcrak darkcrak (5168)
      5 yıl önce cevaplandı

        Neden: aldatici ve spam e dair politikalar

        yaptığın yayin icerik olarak yasak yani sen karşılıklı abone olalım diyemezsin. Bu kural ihlali oluyor. Umarım kanalın kapanmaz.

        murat murat (12492)
        5 yıl önce cevaplandı

        • @murat itiraz ettim cexa devam edecek dediler :/ ozgurlol 5 yıl önce
        • @ozgurlol yapacak bir şey yok. Çok dikkat etmek lazım. Senin çektiğin video zaten tam cezalık. Üzgünüm bro murat 5 yıl önce

        Vazgecmiyolar :))

        ozgurlol ozgurlol (268)